MENU

CEDROWY DWOREK W PAŻDZIERNIKOWEJ AURZE

Blisko Gdańska znajduje się niewielka urokliwa miejscowość Cedry Wielkie. Pośrodku, której stoi przepiękny odnowiony i zabytkowy kościół św. Aniołów Stróżów.

Ślub w kościele w Cedrach Wielkich

Był początek października, za oknem chłodno i pochmurno, ale pogoda nie przeszkodziła i nie popsuła nam tego szczególnego dnia. O początku uśmiech gościł na ustach wszystkich. Zdjęcia rozpoczęliśmy od perfekcyjnego makijażu u prawdziwej czarodziejki.  Amelia przyjmuje u siebie w Pruszczu Gdańskim. oddalonym o kilka kilometrów od Cedr Wielkich. Następnie dalsze przygotowania w apartamencie dla nowożeńców w Cedrowym Dworku.

PRESSPLAYFILM

Dołączyła do nas Ekipa z PRESS PLAY FILM. Dawid i Karol świetni filmowcy z Trójmiasta, doświadczeni, tworzący nietuzinkowe filmy weselne. Pełne ekspresji, emocji z którymi współpraca to czysta przyjemność.

Brygada S – Tomek Pawlak

W tym samym czasie już rozkładała się Brygada S – Tomek Pawlak, profesjonalny wodzirej na wesele, który obsługuje całe Trójmiasto i okolice. Znany jest z tego, że imprezy w jego wydaniu zawsze są perfekcyjnie zaplanowane. Sam wykonuje Dekorowanie Światłem sal weselnych. Muzyka na wesele zawsze jest odpoweidnio dobrana przez dj, który zawsze z Tomkiem tworzy zgrany duet.

Wesele Cedrowy Dworek

Przeglądając sale weselne w trójmieście nie trudno ominąć jedną dość szczególną. Jak to mówimy w branży wyjątkową, nietuzinkową z charakterem. Cedrowy Dworek to piękna sala w stylu BOHO lekko surowa cegła, zabytkowe zabudowania, pruski mur, cegła – tworzą wyjątkowy charakter.
Jeśli dodamy do tego przepyszną kuchnie specjalizującą się w tradycyjnej kuchni żuławskiej. To mamy pewność wyjątkowego wesela.
Warto wspomnieć o dużym zapleczu noclegowym dla gości

1
CLOSE