MENU
CLOSE

O nas

FOTOGRAFIA ŚLUBNA GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Na co dzień zapisujemy emocje na fotografii. To nasza pasja – uchwycić moment, spojrzenie, muśnięcie dłoni, piękny widok, to – co często oko nie zauważy… wszystko po to, by ten moment pozostał z Tobą na zawsze…


CZYTAJ DALEJ

FOTOGRUPA.PL CZYLI O NAS

01

Na co dzień zapisujemy emocje na fotografii. To nasza pasja – uchwycić moment, spojrzenie, muśnięcie dłoni, piękny widok, to – co często oko nie będzie w stanie zauważyć… wszystko po to, by ten moment pozostał z Tobą na zawsze…

02

Jako zespół przyjaźnimy się od 25 lat i jesteśmy dumni, że docenia nas prasa, telewizja i biznes. Realizujemy nie tylko fotografię ślubna, ale również reportaże, sesje modowe i reklamowe.

03

Inspiracje czerpiemy z podróży i fascynacji człowiekiem, dlatego nasze fotografie to nie tylko zdjęcia, ale wydarzenie fotograficzne, które już samo w sobie jest przeżyciem.

04

Stworzyliśmy również autorski projekt szkoleń z zakresu fotografii. Rozpoczęliśmy współpracę z Akademią Allegro.pl, Uniwersytetem Gdańskim i innymi partnerami.

OPINIE


Chcielibyśmy serdecznie polecić Fotogrupę a w szczególności p. Sławka który świetnie wywiązuje się z poleconych mu zadań. Jest osobą nieszablonową, która doskonale dopasowuje się do sytuacji. Wiadomo że w dniu ślubu jest duży stres, a tym bardziej że nasza uroczystość była nietypowa i z deszczem;) P. Sławek rozładowywał atmosferę i był bardzo wyrozumiały dla rodziny i gości. Ponadto posiadał szereg fantastycznych gadżetów, które rozkręcały zabawę, stworzyły unikalne ujęcia i zapadły w pamięć gości. Wszyscy znajomi doskonale kojarzą Pana fotografa, ponieważ bawił się razem z nami, a zdjęcia wychodziły jakby przy okazji. Dzięki czemu mamy pełne śmiechu luźne fotografie, które pokazują jak świetnie się bawiliśmy. Czas realizacji oraz jakość prac jest bez zarzutu. Polecam Pana Sławka nie tylko na śluby, ale także na sesje plenerowe. Indywidualne podejście, świetna zabawa, piękna pamiątka i wysoka jakość, tak można podsumować współpracę z Fotogrupą. Polecamy!
BASIA + IGOR

Współpraca z Sławkiem to czysta przyjemność , pełen profesjonalizm, a zarazem luz, blues . Na weselu praktycznie nie zauważalny, a mimo wszystko zawsze pojawiał się we właściwym miejscu i czasie. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, które mają w sobie to „coś”, są pełne emocji, energii i miłości. Jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę.
Hania + Piotr

Współpraca z Panem Sławkiem prze­b­ie­gała w przemiłej atmos­ferze. Jesteśmy bardzo wdz­ięczni za pełen pro­fesjon­al­izm i cud­owne zdję­cia. Piękne fotografie pokazują prze­bieg naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspól­nego życia. Utr­walają naszą radość i emocje. Cieszymy się, że udało nam się trafić na tak dobrego fotografa, pełnego pozy­ty­wnej energii. Pole­camy wszys­tkim Pana Sławka, to pro­fesjon­al­ista, który spełni każde Wasze oczekiwania.
Kamila + Przemek

Zdjęcia zatrzymują i utrwalają ulotne a jakże piękne chwile naszego życia, do których często się powraca. Ślub zaś to jeden z najważniejszych dni dla kobiety ale i także dla mężczyzny, który dzięki Sławkowi stał się jeszcze piękniejszy. Sławek jako fotograf to profesjonalista pod każdym względem, osoba wprowadzająca miłą ale i zarazem rozluźniającą atmosferę, niezwykle otwarty, czuliśmy jakbyśmy Go znali od lat. Stres który towarzyszy tego dnia, sprawia że wiele ciekawych i wspaniałych momentów ucieka, zaś Sławek nad wszystkim czuwał nic mu nie umknęło i zdążył to wszystko uchwycić. Podczas swej pracy jego obecność nieodczuwalna, a my czuliśmy się bardzo swobodnie. Sesja zdjęciowa w miłej atmosferze, wspominamy ją super i jak przypominamy sobie ten dzień budzi się na naszych twarzach uśmiech. Pod koniec sesji plenerowej, żałowaliśmy ze ta przygoda się już kończy. Efekt pracy przepiękny, mogłabym zdjęcia oglądać codziennie, jest na nich wszystko -naturalne emocje, uczucia, wzruszenia. Dziękujemy Sławku Że dzięki Tobie mamy tak wspaniałą "z naszego dnia" pamiątkę na całe życie. Mam nadzieje ze się jeszcze spotkamy z Twoim aparatem. Pozdrawiamy Magda i Daniel 23 sierpień 2014r.
Magda + Daniel

Współpraca z Sławkiem to czysta przyjemność , pełen profesjonalizm, a zarazem luz, blues . Na weselu praktycznie nie zauważalny, a mimo wszystko zawsze pojawiał się we właściwym miejscu i czasie. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, które mają w sobie to „coś”, są pełne emocji, energii i miłości. Jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę.
Hania + Piotr

W jednym z najważniejszych dni w moim życiu, Sławek z Fotogrupy podarował nam wspaniały prezent. I nie chodzi tu tylko o zdjęcia, które są piękne, klimatyczne i oddają wspaniałą atmosferę ślubną. Sławek podarował nam poczucie bezpieczeństwa (Doskonale wiedział co robić, nawet gdy my zaczynaliśmy się troszkę gubić), wykazał się wyrozumiałością dla wszystkich nieco zanadto podekscytowanych uczestników wydarzenia a w trakcie wesela niemal przejął funkcję wodzireja! Pozytywna energia, pełen profesjonalizm oraz nutka artyzmu i duża garść ciepła są prawdziwą wizytówką Fotogrupy. Dzięki temu zdjęcia, które wykonują, mają magiczną moc przechowywania wspomnień.
Kasia + Robert

Kochani w tym roku mija już 5 lat kiedy to byliście z nami w najwspanialszych dla nas chwilach. Naszą sesję plenerową wspominamy do dziś i to jak mimo zmęczenia około godziny 23 jechałeś Sławku z nami na parking podziemny supermarketu, żeby spełnić naszą zachciankę. Nie wiem gdzie czy można znaleźć takiego drugiego fotografa??!! Cieszymy się, że te ważne dla nas chwile powierzyliśmy Wam!!! Polecamy Was wszystkim młodym parom, bo wiemy, że współpraca z Wami to strzał w dziesiątkę!!!!! Życzymy sukcesów, masy pomysłów i same szczęśliwe pary młode !!!
Alicja + Bartosz

To już prawie 8 miesięcy minęło od naszego wielkiego dnia. Nie było natchnienia wcześniej aby napisać oficjalnie jak przebiegała nasza współpraca ze Sławkiem. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości czy właśnie Fotogrupa ma zająć się uwiecznieniem dnia ślubu to ja z czystym sumieniem ich polecam. Sławomir Panek wniósł wspaniałą, luźną atmosferę, goście byli przekonani, że to nasz przyjaciel lub rodzina. Na pewno był on naszym najlepszym "usługodawcą". Sesja odbyła się na luzie, bez żadnego stresu, jak byliśmy trochę spięci przed obiektywem Sławek prezentował nam swoje inne talenty- przyśpiewując lub tańcząc. Pod koniec aż było smutno ,że nasza współpraca się kończy. Jesteśmy mega zadowoleni ze zdjęć. Wszystkie zdjęcia są perfekcyjne! Mam nadzieje, że spotkamy się na następnych weselach lub w innych okolicznościach!
Asia + Marek

Od Tego Dnia upłynęło już trochę czasu, ale pozwoliło to nam na szczere spojrzenie wstecz…niczego byśmy nie zmienili!!! Fotogrupa.pl zajęła się oprawa naszych wspomnień i całym sercem ich POLECAMY!! Współpraca ze Sławkiem okazała się bezproblemowa, rzeczowa i w pełni spełniła nasze oczekiwania Emotikon wink Dzięki Niemu mamy przepiękna pamiątkę w postaci zdjęć oraz albumu. Wyczucie podczas uroczystości w Kościele jak i zaangażowanie w pracę podczas wesela pozwoliły nam jak i gościom cieszyć się w pełni tym dniem i świadczą o jego wysokim profesjonalizmie
Polecamy gorąco… and The Oskar for fotos goes to Fotogrupa.pl!!
Mimo stresu jaki w tym dniu towarzyszy parom, luz i opanowanie Sławka udzielił się głownie nam i sprawił, że stał się on niezapomniany!! Do zobaczenia przy innych uroczystościach!!!
Maja + Marcin

Co prawda zebranie się do napisania tego postu zajęło nam rok, ale… :)chcieliśmy każdej przyszłej parze młodej na naszej planecie polecić Fotogrupę! Po roku nadal często sięgamy po zdjęcia z ślubu, wesela i pleneru i nigdy nam się nie nudzą… bo tak dużo ich jest :) jesteśmy zachwyceni praca Sławka na maksa :) wszystko przebiegło zgodnie z planem, na czas i wyjątkowo świetnej atmosferze. Wszyscy nasi goście wspominają Sławka z uśmiechem na twarzy. Bardzo dziękujemy, ze dzięki Fotogrupie każdego dnia możemy przeżywać ten dzień na nowo!
Ewelina + Michał

Serdecznie dziękujemy wraz z Angelika za profesjonalną obsługę fotograficzną przygotowań do naszego wesela jak i samego wesela. Dzięki stworzonej przez Sławomir Panek atmosferze i profesjonalnej współpracy z pozostałymi wykonawcami sprawiliście że ten ważny dzień dla nas był nadzwyczaj wyjątkowy. Niezwykłe poczucie humoru Sławka spowodowało, że nie myśleliśmy o stresie towarzyszącym nam wcześniej. Wesele na długo zapadło w naszej i gości pamięci i będzie miło wspominane.
Zdecydowanie polecamy Fotogrupę i Sławka każdej przyszłej parze młodej !!!!!
Angelika + Piotr

Z usług fotogrupy korzystaliśmy już kilkukrotnie – zawsze bez pudła. Cały zespół podchodzi do swojej pracy z dużym zaangażowaniem i pozytywną energią. Zdjęcia zawsze są super, ciekawe ujęcia i fajnie obrobione polecam każdemu, kto chce uwiecznić ważne dla siebie chwile.
Paulina + Michał

INSTAGRAM

KONTAKT

Radosław Raduński +48 503 791 300Sławomir Panek +48 510 05 66 55

studiofotogrupa@gmail.com

CLOSE