MENU

WESELE W STYLU GLAMOUR

Jaki jest przepis na wyjątkowe wesele, które łączy piękno, blask, wnętrza i pięknie wystylizowaną parę młodą? Wesele Glamour. Kinga i Łukasz tak wymarzyli sobie swój wielki dzień.

Ślub na Darze Pomorza

To historyczny żaglowiec, który znajduje się w centrum Gdyni. Piękny, okazały trzymasztowiec, zakupiony przez społeczeństwo Pomorza w 1929 roku. Od 1982 nieprzerwanie zacumowany w Gdyni stanowiący statek- muzeum. Wielokrotnie wykorzystywany do organizacji pięknych uroczystości, goszczący znakomite osobistości z całego świata. Wielokrotnie fotografowaliśmy tam różne wydarzenia, w tym pięknie udekorowany ślub Kingi i Łukasza.

Wesele w HOTELU COURTYARD BY MARRIOTT GDYNIA WATERFRONT

To piękne miejsce na wesele w Gdyni. Wesele z widokiem na morze. “Kameralna sala”, która pomieści duże wesele do 300 osób jest rzadkością w Trójmieście. Hotel posiada prywatny taras dla gości i dużą salę balową. Ponadto istnieje możliwość aby pod salę podpłynąć jachtem. Jeśli chodzi o kuchnie musicie nam zaufać jest przepysznie. A słodki bufet albo jak ktoś woli słodki stół na weselu zapewnia nasz kolega Wojciech Rzepecki, który jest mistrzem cukiernictwa i tworzy prawdziwe arcydzieła oraz przepiękne i bardzo smaczne torty weselne w Trójmieście.

dekoracje Ave Art
fryzura pana młodego to Old School Barber
makeup Alicja Stepokura

CLOSE