MENU

HOTEL OTOMIN SALA WESELNA NAD JEZIOREM

 

Magda i Manuel stworzyli  niepowtarzalny nastrój i piękne wesele w Trójmieście.
W dzisiejszych czasach małżeństwa między osobami pochodzącymi z różnych krajów nie są rzadkością. Wesele polsko-hiszpańskie to mieszanka wybuchowa. I takie wesele przygotowała Magda i Manuel.

Ślub plenerowy Hotel Otomin Gdańsk

Hotel Otomin to idealne miejsce na zorganizowanie takiego wesela. Przepięknie położony, blisko Gdańska ale z dala od zgiełku ulicznego, posiadający salę weselną z widokiem na jezioro. Klimatyczne molo, z którego można oglądać
zachody słońca to doskonałe miejsce na spacer, chwilowy relaks czy sesję fotograficzną.

Na pomoście tym można również zorganizować piękny ślub w plenerze. Sala i okolica znajduje się w otoczeniu drzew. Hotel Otomin to również baza noclegowa, co przy zaproszeniu gości przyjezdnych, jest idealnym rozwiązaniem. W klimatycznych bungalowach można poczuć się jak na wakacjach.
Niepowtarzalny nastrój tworzył również saksofonista Juan Felipe Alvarado, który oprócz uatrakcyjnianiu gościom wesela jest również wspaniałym prezentem i niespodzianką na podziękowania dla rodziców. Tworząc niepowtarzalną aurę swoją grą.  Przy dźwiękach hiszpańskiej muzyki kobiety i mężczyźni tańczyli tradycyjne flamenco. Hiszpański temperament towarzyszył nam do późnych godzin nocnych żeby nie powiedzieć, do białego rana.
Piękne dekoracje i wyśmienita kuchnia to oczywiste atrybuty tego wesela.

CLOSE